Mladí volejbalisté Sokola Mnichovo Hradiště vstoupili úspěšně do nového roku, když bodovali hned o prvním hracím víkendu. Pro body se vypravili junioři Sokola na hřiště Benátek n/J a v pojizerském derby dokázali vyhrát další utkání na půdě.
 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště – VK Benátky nad Jizerou 1:3 (-14, 19,24,23) 
Naše družstvo začalo v základní sestavě Kuba Eichler na náhře, Dan Schubert na univerzálu, Matouš Kratochvíl a Michal Novák na bloku, na smeči Jan Maděra, Filip Kováč a na liberu Jakub Kováč. První set jsme soupeři nedali vydechnout a zcela jasně jsme ho ovládli. Druhý set si kluci mysleli, že to půjde asi samo, ale tak to bohužel nefunguje. Soupeře jsme pustili do vedení 7:1 a celý set jsme to se neúspěšně snažili se na něj dotáhnout. Třetí a čtvrtý set byly vyrovnané a výhra nám proklouzla mezi prsty naší “bojácnou “hrou v koncovkách. V průběhu zápasu střídali Vráťa s Honzou Eichlerem na bloku. 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště – VK Benátky nad Jizerou 3:0 (24,23,19) 
 Nastoupili jsme v základní sestavě Jakub Eichler na náhře, Matouš Kratochvíl na univerzálu, Dan Schubert, Honza Eichler na bloku, na smeči Jan Maděra,Filip Kováč a na liberu Jakub Kováč. V tomto zápase nastoupil v základu Honza Eichler, odehrál celý zápas bez střídání poměrně kvalitně a hlavně uvolnil v týmu náladu. I když sety byly vyrovnané, tak v tomto zápase jsme eliminovali soupeřovi smečaře kvalitním blokem a kluci prakticky bezchybně útočili. Matouš Kratochvíl byl za celý zápas z postu univerzála jenom jednou zablokovaný. Jinak smečoval tvrdě a přesně. Honza Maděra jako správný kapitán tvrdil muziku na smeči a prakticky neudělal chybu a Filip Kováč se prosazoval svoji typickou chytrou hrou, kdy tvrdé smeče prokládal ulívkami a ukazoval kvalitní přehled ve hře. Kuba Eichler na nahrávce a Dan Schubert přidali solidní výkony na svých postech a za hodinu bylo hotovo.
Sestava Mnichova Hradiště : Jakub Eichler, Filip Kováč, Jakub Kováč, Jan Maděra, Matouš Kratochvíl, Dan Schubert, Vratislav Dutka, Jan Eichler,Michal Novák 
 
Mladší žáci - KP v Liberci 
Mladší žáci Sokola Mnichovo Hradiště hráli další kolo krajského přeboru šestek a v hale Dukly Liberec nejprve přehráli žáky Loko Česká Lípa 2:0 (22,6). V první sadě byla hra vyrovnaná, ale druhou sadu Sokol zcela ovládl a bezchybnou hrou nedal soupeři šanci. Druhým soupeřem byla domácí Dukla Liberec A, která náš tým přehrála přesnější hrou a větším důrazem na síti a zvítězila 2:0 (18,15). V posledním utkání  se žáci Sokola utkali s domácím B týmem. První sada byla ve znamení našich zbytečných chyb a přesnější a bojovnější hry domácí rezervy. I v druhé sadě jsme tahali za kratší konec, když Dukla B vedla již 20:15, ale šnůrou při podání Šimona Průška jsme se dokázali vrátit do setu. V koncovce jsme zahráli lépe a věřili jsme si i do tie-breaku, ale byla to znovu Dukla, kdo šel do vedení. V koncovce jsme sice dotahovali, ale zkažená podání našich hráčů ukončila naděje na výhru v tomto utkání 1:2 (-21, 23,-12).
Sestava Sokola MH: Bígl, Dvořák, Hulínský, Kysela, Lakatos, Paclt, Průšek, chyběl zraněný Pazour a  omluvený Novák. 
 
Starší žáci - KP 
V neděli v KP nastoupili starší žáci Sokola MH do dalšího turnaje. A družstvo Liberec A 2:1 (-21,18,16), když po první prohrané sadě zatlačili soupeře podáním a ubránili na síti. V tie-breaku zázračně utekli Dukle z šesti mečbolů a vyhráli rozhodující set 18:16. V dalším zápase pak Sokol podlehl favorizované Lokomotivě Česká Lípa 0:2, když sice bojoval, ale na jeden z nejlepších týmů žáků v ČR prostě nestačil. V závěrečném zápase pak kluci porazili Duklu Liberec B 2:0 (19,22) i když nepředváděli nejlepší hru. Na turnaji se dařilo i B týmů, který porazil Duklu C a TJ Turnov 2:0 a podlehl jen Č.Lípě B 0:2. Tradičními oporami A týmu byli bratři Kováčové, kdy Jakub řídil hru přesnými nahrávkami a Filip tvrdil muziku na síti. Velmi dobře zahráli i Jáchym Žahour a Milan Ponocný. Družstvo doplňovali mladší žáci, kteří tvoří základ B družstva. Jeho oporami byl nahrávač Tadeáš Kysela, Vojta Bígl a Ondra Hulínský. Velmi dobře zahrál i Jakub Dvořák.